IMG_1582.jpeg

IV Niedziela Wielkanocy     21.04.2024 roku

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w całym Kościele Tydzień Modlitw
    o powołania do służby Bożej w Kościele. Prośmy Boga w intencji nowych i świętych powołań w sposób szczególny z naszej wspólnoty. W przyszłą Niedzielę dzień Seminaryjny. Gościć będziemy kleryków Seminarium Duchownego w Kielcach. Ofiary złożone w tym dniu na tacę przeznaczone będą na utrzymanie naszego Seminarium.

2. W najbliższą Środę na Mszy świętej o godz. 18.00 pomodlimy się za Maturzystów, pobłogosławimy także przygotowane dla nich długopisy. Niech Duch św. obdarzy zdających egzaminy maturalne swoimi łaskami.

3. Na Piątek na godz. 9 zapraszamy chętnych do pomocy przy rozbieraniu Grobu.

4. Nie zapominajmy o lekturze prasy katolickiej - Niedziela - Gość Niedzielny.

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz na rzecz prac które wspólnie podejmujemy. (bieżące informacje w aktualnościach)We wtorek zakończymy prace przy odnowionych toaletach na cmentarzu.

6. Wszystkim Wam naszym Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Uśmiechniętej na każdy dzień