IMG_1582.jpeg

III Niedziela Wielkanocna

14.04.2024  Roku

1. Dzisiejsza Niedziela już od wielu lat nazywana Niedzielą Biblijną rozpoczyna Tydzień Biblijny, poprzez który Kościół zaprasza nas do odkrycia na nowo i przystąpienia do lektury Pisma Świętego.

2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

3. Nie zapominajmy o lekturze prasy katolickiej. Niedziela - Gość Niedzielny.

4. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek w Niedzielę Miłosierdzia. Zebraliśmy i przesłaliśmy do Caritasu kwotę 800zl

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz na rzecz prac Konserwatorskich w Bazylice i Kościele w Gorysławicach.

6. Bieżące informacje o podejmowanych pracach w Aktualnościach.

7. Komunikat ks. Biskupa.

8. Wszystkim Wam naszym Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Uśmiechniętej na każdy dzień.