IMG_1582.jpeg

XVI Niedziela Zwykła

21.07.2024

1. Rozpoczynamy dziś Ogólnopolski Tydzień Św. Krzysztofa. W najbliższą Niedzielę Po każdej Mszy Świętej Błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Poświęcenie jak zawsze wzdłuż ul. Kościelnej. Niech Św. Krzysztof zawsze bezpiecznie prowadzi nas do celu.

2. Dziś jak wspominaliśmy po każdej Mszy świętej zbiórka ofiar na rzecz wsparcia powstającego Filmu „ Znak Sprzeciwu” ukazującego historię obrony krzyży we Włoszczowie.

3. Zachęcamy do udziału w pielgrzymkach rowerowej i pieszej na Jasną Górę.

4. Bóg zapałać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Przyszła Niedziela ostatnia w miesiącu tradycyjnie jest wyrazem materialnego wsparcia dla prac które trwają w naszym Kościele.

5. Zachęcamy do lektury Prasy katolickiej: Niedzieli- Gościa Niedzielnego.

6. Wszystkim Wam naszym Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Bazylika Narodzenia N.M.P. w Wiślicy

ul. Długosza 22

28-160 Wiślica

Konto bankowe do wpłat ofiar na rzecz Parafii oraz renowacji zabytków: B S o/Wiślica  38 8480 0004 2002 0060 0789 0001